Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Epilog Super Rally - podsumowanie

Sezon Super Rally 2016 tradycyjnie już został rozpoczęty i zakończony u stóp Tatr w przepięknie położonej bazie - Hotelu Bania **** Thermal & Ski i Termach Bania, ze startem honorowym z kompleksu największej w Polsce stacji narciarskiej „Kotelnica Białczańska”. Załogi, startujące w MoneyWell Investment Kager Super Rally Epilog, zmierzyły się nie tylko z niezwykle trudną trasą, ale i warunkami pogodowymi w pięknej scenerii gór przykrytych białym puchem. Malowniczy odcinek krył wiele niespodzianek, zjazdów, podjazdów, zakrętów, przesmyków między świerkami.

Rywalizacja, jak zwykle na Super Rally, przepełniona była walką do ostatniej sekundy w sportowej i przyjacielskiej atmosferze.

W klasie moto wygrał niezwyciężony Damian Musiał, w ośkach najlepszy był Przemek Dąbek, a licznej klasie quad 4x4 (25 startujących zawodników) przodował Mistrz sezonu 2016 - Maciej Isbrandt / ATV Kotoń, który również uzyskał najlepszy czas wśród wszystkich startujących w epilogu. Maciej zajął również 1 miejsce w markowym Pucharze Can-Am Super Rally zorganizowanych przy zaangażowaniu importera – firmy Taurus Sea Power Sp. z o.o. Warto nadmienić, iż Can-Am'y zdominowały pierwsze 14 miejsc w Q4, a w klasie SSV przejęły pierwsze i trzecie miejsce na podium. Zwycięzca - Adam Goński za kierownicą Can-Am Maverick XRS Tturbo pokazał brawurową jazdą jak dosiadać tą super szybką maszynę. Adam Goński i Piotr Wala odebrali również puchar i wspaniałe nagrody, m.in. kask firmy Can-Am za pierwsze miejsce w klasie SSV w  Pucharze Can-Am Super Rally.

Klasy samochodowe obsadzone doświadczonymi załogami dostarczały kibicom wielu emocji. W klasie Sport do 150 KM załoga Mateusz Piekiełko i Konrad Gola stanęła na najwyższym stopniu podium. W nieco mocniejszej klasie Sport pow. 150 KM zwyciężyła załoga Wojciech Kłak i Dawid Patruś. Walkę z klasie Super Sport do 150 KM wygrał tarnowski team Marcin Pasadyn i Maciek Brożek. Najlepszy czas wśród wszystkich klas samochodowych wykręciła załoga startująca w klasie Super Sport pow. 150 KM - Konrad i Wojciech Nowakowscy / KRT 4X4 Kamikadze Rally Team - bracia z Nowego Sącza. Stawkę samochodów tradycyjnie zamykał pomarańczowy Unimog, radośnie witany przez kibiców na trasie. Wojtek Bodziony i Mariusz Gwizdowski odebrali puchar za pierwsze miejsce w klasie Truck.

 

Konrad Nowakowski - zwycięzca Epilogu w klasie Super Sport pow. 150 KM: “Trasy były super chociaż trochę wymagające, oblodzenie, śnieg i dość sporo błota, ale przecież to rajd dla samochodów terenowych. Co do konkurencji w klasie to można powiedzieć, że była mocna, a auta doinwestowane. Nawet jesteśmy zaskoczeni, że udało się wygrać po tak długiej przerwie w startach. Atmosfera super, organizacyjnie bez zarzutu. Podsumowując, muszę powiedzieć, że bardzo nam się podobało.”

 

W sobotę wieczorem, 12 listopada 2016, w Klubie Bania rozdano puchary i cenne nagrody rywalizującym w Epilogu 2016. Zwycięzcy poszczególnych kategorii w klasyfikacji sezonu zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i tabliczkami. 

Najszybszym zawodnikiem Super Rally 2016 spośród stawki moto, quad i SSV został Mirosław Wojnowski nagrodzony zegarkiem męskim firmy TAG Heuer. 

Tytuł najszybszego Can-am’owca Super Rally 2016 otrzymał Kornel Demianiuk, który otrzymał od firmy TAG Heuer wspaniały zegar ścienny. 

Najszybszą załogą samochodową Super Rally 2016 został Jędrzejowski Team: Daniel Witasik / Michał Poczęty / Karol Bukowski, który został nagrodzony przez firmę Manta dwoma telewizorami. 

Uhonorowani zawodnicy uzyskali najkrótszy czas przejazdu (suma czasów) Odcinków Testowych podczas wszystkich rund sezonu Super Rally 2016.

Najsympatyczniejszym zawodnikiem Super Rally 2016 został Irek Ostafin z ATV Kotoń.

Epilog Super Rally - podsumowanie

MISTRZOWIE i WICEMISTRZOWIE SUPER RALLY 2016:

MOTO

1. Damian Musiał
2. Kamil Piwowarczyk
3. Konrad Jurczyński

QUAD 2x4
1. Mirosław Wojnowski
2. Przemysław Dąbek
3. Rafał Pazdur

QUAD 4x4
1. Maciej Isbrandt
2. Kornel Demianiuk
3. Tomasz Ceklarz

SSV
1. Łukasz Łach
2. Adam Goński / Paweł Wala
3. Marcin Skarżyński / Monika Skarżyńska

SPORT DO 150 KM
1. Wojciech Żerdka / Magdalena Burdak
2. Konrad Gola / Hubert Smuga
3. Mateusz Piekiełko / Maciej Kozłowski

SPORT POW. 150 KM
1. Robert Rożek / Marcin Mróz / Maciej Kulczycki
2. Krzysztof Staniek / Zbigniew Łazarczyk
3. Dariusz Skubis / Michał Starzyk

SUPER SPORT DO 150 KM
1. Daniel Witasik / Michal Poczęty / Karol Bukowski
2. Stanislaw Kajdy / Anna Kajdy
3. Marcin Pasadyn / Arkadiusz Łazarek

SUPER SPORT POW. 150 KM
1. Arkadiusz Krzemień / Piotr Marzec
2. Piotr Paliński / Michał Skowron
3. Marcin Proszkowski / Arkadiusz Gadziała

TRUCK
1. Wojciech Bodziony / Mariusz Gwizdowski
2. Andrzej Świgost / Janusz Litwa
3. Stefan Bieryt / Rafał Bieryt / Piotr Bieryt

PUCHAR CAN-AM SUPER RALLY
QUAD 4x4
1. Maciej Isbrandt
2. Kornel Demianiuk
3. Tomasz Ceklarz

SSV
1. Łukasz Łach
2. Adam Goński / Paweł Wala
3. Robert Kudzia  


Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: MoneyWell Investment, Kager, Gmina Bukowina Tatrzańska, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can Am, Knap Motor, iXXL Studio Reklamy Kielce, NTT System, Manta, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, 4×4 Terenowiec, JP Oils Eneos, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., KNF Team, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, MercedesAutoCentrum.pl, Czapki Kegel-Błażusiak, Dom Wypoczynkowy Dolinka przy ul. Środkowej 219 w Białce Tatrzańskiej.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
1 grudnia 2016

Nagroda dla Sielsko Anielsko na Gala Beauty Stars 2016

Gala Beauty Stars to prestiżowe wydarzenie dla branży. W miniony weekend odebraliśmy Nagrodę Specjalną za "Kreatywną promocję hotelu" :] Dziekujemy jury i wszyskim którzy oddali na nas głos. Sielsko Anielsko Wellness & Spa to nietuzinkowy wystrój, profesjonalna oferta zabiegów oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu pielęgnacji ciała. Fot. Paweł i Katarzyna Dziubasikowie, czyli właściciele Hotelu Bania i Sielsko Anielsko podczas gali
Nagroda dla Sielsko Anielsko na Gala Beauty Stars 2016
Fot. Paweł i Katarzyna Dziubasikowie, czyli właściciele Hotelu Bania i Sielsko Anielsko podczas gali
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
24 listopada 2016

Nagroda Best Ski Hotel in Poland po raz drugi!

Drugi rok z rzędu główna nagroda w kat. Best Ski Hotel in Poland w konkursie World Ski Awards trafiła w nasze ręce! Dziękujemy za piękną galę w Kitzbuechel! Wszystkim sympatykom hotelu dziękujemy za wsparcie, komentarze i oddane głosy.

 

Nagroda Best Ski Hotel in Poland po raz drugi!

Fot. Dyrektor hotelu Stefan Stopa wraz z małżonką odbierają nagrodę na gali finałowej.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
22 listopada 2016

KARNET ON BANIA ZA ZŁOTÓWKĘ

Odwiedź Banię w terminie 20-24 listopada 20016 r., korzystając z jednej wybranej usługi dostajesz kupon uprawniający do zakupu karnetu na Ośrodek Narciarski Bania za 1 zł.  

 

W promocji udzial biorą:

  • Hotel Bania **** Thermal & Ski
  • Sielsko Anielsko Wellness & Spa
  • Terma Bania
  • Powrót do Źródła DAY SP
  • A Zielony Szałas
  • Restauracja Tatrzańska w Hotelu Bania
  • Lobby Bar w Hotelu Bania
  • sklepy Sport Town i Sport Town Premium Line w Hotelu Bania
  • Wypożyczalnia Waluś Ski
  • Szkoła Narciarska Stok

 

Promocja obowiązuje na terenie Ośrodka Narciarskiego Bania Ski & Fun. Realizacja karnetu na promocyjne przejazdy uzależniona jest od warunków atmosferycznych, otrzymanie kuponu na promocyjne przejazdy nie stanowi gwarancji jego realizacji. Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 21 - 24 listopada 2016 r., promocyjne karnety niezrealizowane w tym okresie tracą swoją ważność.

 

KARNET ON BANIA ZA ZŁOTÓWKĘ

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie https://hotelbania.pl/narciarski/zima-w-bialce

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
19 listopada 2016

Super Rally znowu na Bani

Już w najbliższy weekend 11-12 listopada w Białce Tatrzańskiej po raz kolejny odbędą się zawody Moneywell Investment Kager SUPER RALLY w rajdach klas MOTO, QUAD i UTV. Będą to finałowe w tym sezonie rajdy, a ekstremalna trasa przebiega na terenie całej gminy Bukowina Tatrzańska. Biuro zawodów jak zwykle w Hotelu Bania, a baza rajdu na parkingu pod Kotelnicą obok hotelu.

 

W piątek od godz. 14:00 będzie można zobaczyć jak prezentują się drużyny i pojazdy, które wyruszą na objazd trasy oraz przejdą badania kontrolne.

 

Pierwszy start w sobotę o godz. 8:30. Przez cały dzień odwiedzający będą mogli skorzystać z jazd testowych pojazdami marki Can-Am. Dla Gości hotelu przygotowany został specjalny konkurs fotograficzny, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w sobotę wieczorem o 20:30 w Klubie Bania podczas rozdania pucharów - do wygrania cenne nagrody!

 

Szczegóły eventu na stronie www.facebook.com/super.rally4x4

Super Rally znowu na Bani
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
8 listopada 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.