Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

BMW Mountain Tour

Już w sobotę, 11 lutego 2016 r. w Białce Tatrzańskiej odbędzie się pierwsza edycja niespotykanego dotąd w Polsce wyścigu narciarskiego BMW Mountain Tour – Przez szczyty Białki. 
Przejazd po szczytach Białki z wykorzystaniem infrastruktury wyciągowej regionu, to wyścig narciarski niespotykany dotąd w naszym kraju. Nowatorska formuła łącząca turystykę narciarską w najlepszym wydaniu z rywalizacją sportową dla narciarzy i snowboardzistów sprawia, że każdy uczestnik, niezależnie od poziomu zaawansowania, wyjedzie z Białki z ogromem pozytywnych wspomnień.

Trasa wyścigu BMW Mountain Tour to aż 4,6 km, na którą złożą się zarówno proste trasy wyznaczone bramkami kierunkowymi jak i część gigantowa na trasie czerwonej FIS1. Czyni to ją pod kątem zawodów najdłuższą trasą zjazdową w Polsce. Wyścig będzie trwał około 18 minut, tyle bowiem zajmie zawodnikom pokonanie całego przejazdu. Ale to nie koniec świetnej zabawy, organizatorzy przygotowali bowiem szereg około wyścigowych rozrywek, równie atrakcyjnych, jak i sama rywalizacja na stoku.

Pakiet startowy dla uczestników wyścigu, oprócz oczywistego uczestnictwa w BMW Mountain Tour, zawiera w sobie caodzienny karnet o wartości 99 zł, pamiątkowy plastron wraz z numerem startowym oraz wstęp do strefy Apres-ski połączonej z miasteczkiem BMW XDrive, w której nie zabraknie sposobności do kontynuowania zimowej zabawy. W programie między innymi: scena Red Bull z muzyką graną przez DJ’a, koncert zespołu Future Folk, testy nart Rossignol czy pokaz mody narciarskiej. Dodatkowo, w strefie Apres-ski będzie można w smaczny sposób uzupełnić utracone na stoku kalorie oraz wypić zimowego grzańca.

Trasa wyścigu BMW Mountain Tour – Przez szczyty Białki to 4 zjazdy i 3 wyjazdy składające się na niezapomniany wyścig. Odbiór pakietów startowych przypada na czwartek (9.02.2017 r.) i piątek (10.02.2017 r.) w godzinach 10:00-18:00 oraz w dzień zawodów (11.02.2017 r.) w godzinach 06:00-07:00. Zbiórka zawodników w miasteczku BMW xDrive o godzinie 07:00. Start wyścigu przewidziany został na godzinę 08:00. Więcej informacji po adresem www.bmwmountaintour.pl.

Informacje praktyczne:
Data: 11 lutego 2017 r.
Trasa: Białka Tatrzańska (4 zjazdy, 3 wyjazdy wyciągami) zobacz (http://bmwmountaintour.pl/trasa)
Godzina startu: 08:00
Zapisy i opłata startowa: 100 zł przy rejestracji internetowej i wpłacie wpisowego od 06.02.2017. 120 zł przy rejestracji i wpłacie wpisowego do 10.02.2017. 
Nagrody: rzeczowe BMW Lifestyle oraz PM Sport

BMW Mountain Tour
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
3 lutego 2017

Start do Nart 3 - 5 lutego na stokach Bani!

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy, która co roku gości na naszych stokach. „Start do Nart” to nie tylko zabawy i konkursy na śniegu, ale także wywiady z ekspertami związanymi z turystyką zimową oraz testy najnowszego sprzętu narciarskiego. Eksperci doradzą jak zaopatrzyć się na stok aby szusować bezpiecznie, jaki ubiór najlepiej chroni przed hipotermią oraz jakie są trendy w sezonie zimowym 2017.

 

Patronem medialnym jest Radio Zet. Partnerem strategicznym firma Kia Motors Polska. Partnerami są także Atomic Skiing, Salomon i Excellence S.A.

 

Współorganizatorami jak zwykle są Hotel Bania Thermal & Ski, Bania Ski & Fun oraz Kotelnica Białczańska.

 

Informacje o wydarzeniu https://www.facebook.com/StartDoNart/

Fotorelacja oraz komentarze ekspertów na http://www.startdonart.pl/

Relacja na żywo w dniach 3 - 5 lutego na antenie Radia Zet.

 

Start do Nart 3 - 5 lutego na stokach Bani!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
31 stycznia 2017

Hotel Bania najlepszym Ski & SPA w Polsce

Styczeń przyniósł nam pierwsza nagrodę w tym roku :) Jury konkursu "Najpiękniesze SPA 2016" na prestiżowej gali przyznało nagrody dla najlepszych obiektów SPA. Zostaliśmy zwycięzcą w kategorii Ski & Spa. Nagroda cieszy tym bardziej, że w konkursie brały udział aż 174 obiekty!

 

Hotel Bania najlepszym Ski & SPA w Polsce

 

Zachęcamy do lektury artykułu, podsumowującego galę. http://blogstar.pl/najpiekniejsze-spa-2016/

 

Jeśli cenicie sobie magiczne miejsce jakim jest Sielsko Anielsko Wellness & Spa w naszym hotelu, zachęcamy do polubienia funpage - znajdziecie tam aktualne informacje o nowościach, promocjach i konkursach.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
16 stycznia 2017

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
23 grudnia 2016

Mikołaj na Bani!

Na 6 GRUDNIA - Mikołaj przygotował promocje.

 

Dzieciaki do 15 roku życia w tym dniu jeżdżą za 5 zł na stokach Bani i Kotelnicy Białczańskiej. A w Termie Bania dzieciaki za 1 zł bez ograniczeń czasowych mogą korzystać ze Strefy Zabawy. Otrzymują również lody na osłodę :)

 

ZAPRASZAMY DO BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ!!!!

 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
5 grudnia 2016

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.