Hotel Bania


Codziennie mają miejsce nowe wydarzenia w Białce Tatrzańskiej. Dzięki wieściom, możesz zawsze być na bieżąco i zobaczyć, jak dużo się u nas dzieje.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

"Marilyn x2" - spektakl Hanny Zbyryt 4.05.2017

W czwartek 4 maja 2017, na scenie w lobby Hotelu Bania odbędzie się przedstawieni muzyczne pt. "Marilyn x2". Hanna Zbyryt przedstawi autorską wersję Marilyn Monroe, a na klawiszach i saksofonie towarzyszyć jej będzie Wojtek Inglot. Zapraszamy wszystkich, wstep wolny.

"Marilyn x2" - spektakl Hanny Zbyryt 4.05.2017
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
28 kwietnia 2017

Gepa Logistics Super Rally już 21-22 kwietnia

Już 21-22.04 kolejna II runda Gepa Logistics Super Rally, która odbędzie się w Gminie Bukowina Tatrzańska . Tak jak w ostatnich latach, spotkamy się w Białce Tatrzańskiej, obok stacji narciarskiej Kotelnica, pod Hotelem Bania, w którym będzie znajdowało się biuro imprezy. Przygotowane zostały dwa odcink o zróżnicowanym charakterze technicznym i szybkościowym, z dużą różnicą wzniesień, które zostały zlokalizowane w miejscowości Rzepiska, z niepowtarzalnymi widokami na Tatry.

 

Zawodnicy mogą liczyć na 10% zniżkę na pobyt w hotelu w weekend 21-23 kwietnia.

 

Hotel Bania od kilku lat jest Sponsorem imprez rajdowych spod znaku Super Rally.

 

Wiecej informacji na https://www.facebook.com/super.rally4x4/

 

Gepa Logistics Super Rally już 21-22 kwietnia
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
7 kwietnia 2017

Pachnie Wiosną!

Chociaż na stokach Bani wciąż leży śnieg i można jeszcze szusować na nartach w marcowym słońcu, to w okolicy wyraźnie zawitała wiosna!

 

Pachnie Wiosną!

 

Zachęcamy do poznawania uroków Białki Tatrzańskiej na wiosnę. To gwarancja odpoczynku poza tłocznym sezonem oraz najlepszych cen. W specjalnie przygotowanym pakiecie proponujemy nocleg ze śniadaniem z nielimitowanym wejściem do term i karnetem narciarskim już od 169 zł!

 

Zadzwoń i zapytaj +48 18 53 44 370

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
29 marca 2017

VI Puchar Reksia - finał na Bani już 19 marca!

Puchar Reksia to największe w Polsce zawody narciarskie dla dzieci. W tym roku obchodzimy 50-cio lecie powstania sympatycznego Reksia, który jest bohaterem ponad 65 odcinków animowanych.

 

W 2017 roku Puchar został podzielony na dwa wydarzenia. Pierwsze odbyło się na stoku Dębowiec w Bielsku-Białej, a finałowe zmagania zobaczymy już 19 marca na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej u stóp Kotelnicy.

 

VI Puchar Reksia - finał na Bani już 19 marca!

 

W programie m.in. szkolenie dla małych zawodników w jeździe slalomem poprowadzone przez mistrza Polski Jakuba Ilewicza, czytanie bajek przez żonę twórcy postaci Reksia, panią Helenę Filek-Marszałek, oraz animacje ruchowe przy muzyce na wolnym powietrzu. 

 

Mali zawodnicy mogą liczyć na poczęstunek, rozgrzewającą herbatę oraz świetną zabawę. Zawody od lat cieszą się wielką popularnością - w tym roku swój udział zapowiedziało ok. 400 uczestników w sześciu grupach wiekowych. 

 

Partnerami wydarzenia są m.in Hotel Bania **** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska i Szkoła Narciarska STOK.

 

Więcej informacji na: 

http://pucharreksia.pl/ 

https://www.facebook.com/Puchar-Reksia-118034421690052/?fref=ts

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
13 marca 2017

VII Puchar Prezesa Kotelnicy Białczańskiej

Już po raz siódmy, sobotę 11 marca 2017 na trasie FIS 1 Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białaczańska spotkają się najwięksi pasjonaci białego szaleństwa, by rywalizować w popularnych zawodach o Puchar Prezesa Kotelnicy Białczańskiej.

 

Tegoroczna impreza będzie siódmą edycją popularnych zawodów narciarskich dla dzieci i dorosłych. W tym sezonie uczestnicy zmierzą się w jednym przejeździe slalomu giganta, który ustawiony zostanie na trudnej, 780-metrowej trasie FIS 1. Impreza podzielona zostanie na kilka kategorii, ze względu na wiek oraz płeć zawodników. Będzie można wyróżnić 6 grup: chłopcy i dziewczynki do 10 lat (rocznik 2007 oraz młodsi), dziewczęta do lat 16 (rocznik 2001 i młodsze), chłopcy do lat 16 (rocznik 2001 i młodsi), kobiety i mężczyźni od 61 lat (rocznik 1956 i starsi), kobiety open do 60 lat (rocznik 1957 i młodsze) oraz mężczyźni open (rocznik 1957 i młodsi).

 

Zgłoszenia na zawody przyjmowane są do dnia 10 marca 2017, poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej www.sport-timing.pl. Limit zgłoszeń wynosi 150. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zapisania się na zawody w dniu imprezy, w biurze zawodów. Biuro zawodów, zlokalizowane na szczycie Kotelnicy, czynne będzie w godzinach od 8:00 do 10:30.

 

Udział w zawodach jest bezpłatny. Dla najlepszych zawodników poszczególnych kategorii przygotowano atrakcyjne nagrody, ufundowane przez znakomitych sponsorów.

 

Zapraszamy do startu! Zapisy TUTAJ >

VII Puchar Prezesa Kotelnicy Białczańskiej
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
9 marca 2017

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.