Hotel Bania

 

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to nie tylko aquapark w Tatrach, to także źródło zdrowia i witalności. Zróżnicowany skład wody, jej parametry i właściwości wpływają pozytywnie na komfort życia, eliminowanie chorób i polepszenie kondycji.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

 

 

Termy Bania to dobry adres dla zdrowia, relaksu i dobrego samopoczucia. Woda z basenów termalnych charakteryzuje się korzystnym stopniem mineralizacji, zróżnicowanym składem fizykochemicznym, niską kwasowością oraz bakteriologiczną czystością.

Baseny termalne podzielone są na trzy strefy. W każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne oraz moc atrakcji do odkrycia.

Nowe Strefy w Termie Bania

Nowe Strefy w Termie Bania

Komponując ofertę Termy Bania szczególnie dużo uwagi poświęcono najmłodszym. Rodzinom z dziećmi dedykowano jedną z części obiektu – Strefę Zabwy, a już od wakacji 2016 dla dzieciaków została stworzona kolejna letnia atrakcja.

W wakacje 2016 roku do użytku oddano jedyny na Podhalu wodno-powietrzny plac zabaw. Na powierzchni niemal 400 m2 rozmieszczone są imponujących rozmiarów dmuchane atrakcje: zjeżdżalnie, baseny, rynny i ślizgi wodne. Całość wypełniona wodą gwarantuje zabawę jakiej dotąd jeszcze nie było! Raj dla dzieciaków i nie tylko. Z atrakcji będzie mógł skorzystać każdy miłośnik wodnego szaleństwa! Na mapie obiektu nowy Wodny Plac Zabaw został wpisany w obecny obszar Strefy Zabawy. 

Dodatkową atrakcją jest także nowy wewnętrzny plac zabaw zlokalizowany na antresoli w Strefie Zabawy. To właśnie tam przez cały rok dzieci będą mogły korzystać ze zjeżdżalni, bawić się na muchomorkach i chować pod wodnym parasolem... Modernizację przeszła też strefa malucha, gdzie pojawiły się podobizny naszej maskotki Termusia. A to nie koniec atrakcji!

 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Strefa Zabawy

Strefa Zabawy

Strefa Zabawy jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Pięć basenów z wodą termalną o temperaturze do 36 °C, zjeżdżalnie zewnętrzne o łącznej długości blisko 300 m, szeroki wachlarz rozrywek dla najmłodszych i to wszystko w jednym miejscu. Wszystkim amatorom wodnego szaleństwa dajemy gwarancję niezapomnianych wrażeń!

Latem, wszystkie duże i małe dzieci zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu. Wodny plac zabaw kusi kolorowymi gejzerami, bramami, pistoletami, grzybkami - słowem wszystkim co potrzebne, by poddać się wodnemu szaleństwu. W wakacje do dyspozycji dzieci jest dodatkowo przewidziana masa innych atrakcji. 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Strefa Relaksu

Strefa Relaksu

Spokój, cisza, relaks, odpoczynek, symbioza z naturą – to synonimy Strefy Relaksu. Idealne miejsce dla szukających wyciszenia i odprężenia, chcących zrelaksować się w niezwykłym otoczeniu. Do dyspozycji są trzy baseny z wodą termalną oraz szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego.

Strefa Relaksu powstała z myślą o wyciszeniu, regeneracji i zdrowiu. Woda termalna wydobywana z głębi ziemi ma wysoką temperaturę, jest krystalicznie czysta i bogata w minerały. Dlatego wykorzystywane są one do celów energetycznych, leczniczych, kosmetycznych i rekreacyjnych. 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Saunarium

Saunarium

Saunarium w Termie Bania to pięć wyjątkowych saun, basen chłodzący oraz basen z wodą termalną. Regularnie odbywają się tutaj seanse saunowe, zarówno tematyczne, aromaterapeutyczne jak i klasyczne. Ukoronowaniem tradycji saunowania są noce saunowe, które odbywają się raz w miesiącu.

 

W skład saunarium wchodzi:

  • Sauna Stara Góralska, temp. do 70℃, wilgotności powietrza do 35%
  • Grota Kamienna z dozownikiem solanki, temp. do 50℃, wilgotność powietrza 45%
  • Łaźnia Parowa, temp. 45℃, wilgotność powietrza 100%
  • Sauna Fińska, temp. 100℃, wilgotność 20%
  • Ruska Bania (sauna zewnętrzna), temp. 60℃, wilgotność powietrza 65%

Podane wartości są maksymalne. Z saunarium w Termie Bania mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie. Obowiązuje strefa nagości. Więcej informacji o saunach.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Wodny plac zabaw

Wodny plac zabaw

Wodny plac zabaw jest atrakcją dostępną tylko latem. Terma Bania w ramach Strefy Zabawy udostępnia świat, gdzie każde dziecko, znajdzie coś dla siebie. Gejzery, armatki wodne, natryski, kolorowe bramy to tylko niektóre z wodnych wyzwań jakie czekają na całą rodzinę. A dodatkowo wodno-powietrzny plac zabaw!

Gdy upał doskwiera, najlepiej wskoczyć do wody! Terma Bania proponuje coś więcej - Wodny plac zabaw - to okazja, aby połączyć ochłodzenie z dobrą zabawą. Specjalnie zabezpieczony teren jest pełen atrakcji dostępnych dla całej rodziny. 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.