Hotel Bania

Biorąc pod uwagę sprecyzowane potrzeby użytkowników, obiekt został podzielony na strefy. Dostosowanie do preferencji oraz potrzeb Gości, zarówno tych najmłodszych jak i seniorów. 

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

 

 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom baseny termalne w Białce Tatrzańskiej pozwalają, zarówno na rozrywkę jak i pełnię relaksu. Termy Bania podzielone są na trzy strefy. Strefa Relaksu jest miejscem dla szukających wyciszenia i odprężenia, kusi masażami wodnymi, jacuzzi i biczami wodnymi. Kolejną strefą jest Strefa Zabawy, gdzie spragnieni rodzinnego szaleństwa znajdą nie tylko zjeżdżalnie wodne oraz specjalny sektor przeznaczony dla najmłodszych dzieci, ale także pięć basenów z wodą termalną, bicze wodne, gejzery i wodny plac zabaw. Saunarium w Termie Bania to ostatnia ze stref i obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów saunowania. 

8 580 metrów wodnego relaksu!

8 580 metrów wodnego relaksu!

Marzysz o relaksie, ciepłych termach i wodnym szaleństwie - znamy właściwe miejce. Termy Bania w Białce Tatrzańskiej to idealne rozwiązanie zarówno na rodzinny wypad z dziećmi, jak i urlop tylko we dwoje. Dzięki zapoznaniu się z planem basenów łatwiej wybrać sposób na swój wypoczynek.

Wodę termalną pozyskujemy z głębokości 2 500 m, a jej temperatura osiąga 72 °C. To tylko liczby, które jednak wiele obrazują - do dyspozycji Gości jest prawie 9 000 m² wodnej rozrywki i relaksu. A o to kilka istotnych danych:

  • powierzchnia netto naszego obiektu to aż 8 580,33 m²
  • powierzchnia (niecek) wody basenowej 1 382,67 m² w tym:
  • powierzchnia (niecek) wody basenowej wewnątrz obiektu 820,86 m²
  • powierzchnia (niecek) wody basenowej na zewnątrz obiektu 561,81 m².
Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.