Hotel Bania

Tutaj włosy lśnią pełnym blaskiem! Specjalizujemy się w strzyżeniu, upięciach i koloryzacji włosów, ale zdecydowanie największą wartość stanowi pasja z jaką podchodzimy do fryzjerstwa i stylizacji włosów.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

 

 

Stylizacja włosów to współczesna forma sztuki będąca połączeniem profesjonalizmu, pasji, fantazji i doskonałej techniki. Stylista jest artystą, kreatorem, estetycznym zmysłem i wyczuciem indywidualnych oczekiwań swoich klientów. W Sielsko Anielsko zadbamy nie tylko o wygląd, ale i o zdrowie włosów. Dobierzemy fryzurę i kolor dopasowany do typu urody i emperamentu oraz kosmetyki pielęgnacyjne najbardziej odpowiednie do rodzaju włosów.

Zapraszamy w godzinach od 10:00 do 20:00 w wybrane dni - informacja i rezerwacja pod nr tel. +48 18 261 24 92.

 

Raj dla włosów

Raj dla włosów

Podchodząc profesjonalnie do wykonywanych usług i myśląc o potrzebach naszych klientów poszerzyliśmy zakres usług o diagnostykę trychologiczną. Diagnoza ta wykonana jest za pomocą mikrokamery "Trichoscope". Pracujemy na kosmetykach marki Keune oraz MonRin.

Keune jest to holenderska firma, dostępna wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zabiegi pielęgnacyjne na włosy, które oferujemy w naszym studio wykonywane są na tych produktach pod specjalnym urządzeniem: "Sauną - ozonową". Sauta ta sprawia, że odżywcze składniki wnikają głęboko w strukturę włosa.

MonRin nie  zaburzają naturalnego pH skóry głowy. W naszej ofercie mamy zabiegi na włosy, które dobieramy odpowiednio dla rodzaju skóry i włosów. MonRin to włoskie dermokosmetyki pielęgnujące skórę głowy i włosy.

Mikroskop cyfrowy umożliwia nam spojrzenie na skórę i włosy w powiększeniu co umożliwia zdiagnozowanie problemu i dobranie odpowiedniej kuracji, aby nasze włosy były zdrowe i lśniące. Diagnoza pozwala nam odpowiedzieć na pytanie w jakiej kondycji są włosy i skóra głowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią kurację prowadzoną w oparciu o profesjonalne kosmetyki.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.