Hotel Bania

Filozofię Sielsko Anielsko Wellness & Spa kształtują dwa podstawowe elementy: przeznaczenie tego miejsca oraz jego położenie. 

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

 

 

Przeznaczeniem Sielsko Anielsko Wellness & Spa jest przywrócenie równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Dzięki naszej starannej opiece ciało jest pełne odprężenia i sił witalnych, a umysł oczyszcza się z negatywnych myśli i jest całkowicie zrelaksowany. Położenie, natomiast daje nam olbrzymie możliwości czerpania z dobrodziejstw przyrody, która w dziewiczej postaci dostępna jest na wyciągnięcie ręki, dlatego czerpiemy jak najwięcej.

Dodatkowe informacje i rezerwacja zabiegów pod nr tel. +48 18 261 24 91 oraz za pośrednictwem e-mail: sielsko.anielsko@bania.pl.

Wnętrze pełne relaksu...

Wnętrze pełne relaksu...

Sielsko Anielsko to wyjątkowe miejsce, przytulne, tradycyjne i przede wszystkim pełne naturalnego piękna. Króluje drewno, naturalny kamień oraz detale, które dopełniają całości. Przestrzeń podzielona jest na dwie strefy: Sielsko i Anielsko.

Strefa Sielsko to 4 wyjątkowe sauny - jodłowa, chlebowa, fińska, kamienna - parowa oraz pokój relaksu, w którym znajduje się basen z masażami wodnymi. Zapraszamy, także do korzystania ze studni góralskiej, która świetnie sprawdza się jako basen chłodzący po kąpielach cieplnych w saunach.

Strefa Anielsko to 7 gabinetów zabiegowych, w tym gabinet dla dwojga. Na uwagę zasługuje pokój ze specjalnym łóżkiem SOFT PACK. Profesjonalnie wyposażone gabinety umożliwią wykonanie w komfortowych warunkach, każdego zabiegu, zapewniając jednocześnie wyciszenie i odprężenie.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Strefa Anielsko

Strefa Anielsko

Strefa Anielsko to miejsce stworzone do odpoczynku i chwili relaksu, które jednocześnie dba o Twoje piękno, zarówno zewnętrzne jak i to wewnętrzne. Strefa Anielsko to 7 gabinetów zabiegowych, wśród nich gabinet dla dwojga, salon fryzjerski oraz biblioteka, ale przede wszystkim to kadra ekspertów pracujących z pasją i zaangażowaniem na najlepszych kosmetykach.

Przeznaczeniem Sielsko Anielsko jest przywrócenie Ci równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Nie porywamy się na rzeczy niemożliwe, chcemy tylko przywrócić Ci dobre samopoczucie i naturalne piękno. Chcemy, żeby dzięki naszej starannej opiece do Twojego ciała powróciło odprężenie i siły witalne, a umysł oczyścił się z negatywnych myśli.

Położenie Sielsko Anielsko daje nam olbrzymie możliwości czerpania z dobrodziejstw przyrody, która w dziewiczej postaci dostępna jest na wyciągnięcie ręki. 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Etykieta w SPA

Etykieta w SPA

Co rozumiemy pod pojęciem etykiety w spa? Dokładamy wszelkich starań, aby w Sielsko Anielsko Wellness & Spa Gość czuł się wyjątkowo. Dlatego staramy się poświęcać 100% naszej uwagi Twoim potrzebom i życzeniom, szczerze dbać o to, by każdy mógł czerpał przyjemność z zabiegów i z pełnym zaufaniem chciał oddawać się im po raz kolejny. Dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminem oraz wskazówkami.

 

Regulamin Strefy Anielskiej - SPA w Sielsko Anielsko Wellness & Spa

 

1. Prosimy o przychodzenie na zabiegi do SPA na 10 minut przed umówionym czasem wizyty.

2. W przypadku niestawienia się na zarezerwowane zabiegi (bez odwołania minimum 6 godzin wcześniej) będzie pobierana opłata w wysokości 50 % wartości zamówionego zabiegu.

3. W przypadku spóźnienia się na zabieg z winy Gościa, czas spóźnienia zostaje odliczony od łącznego czasu zabiegu. 

4. SPA jest strefą ciszy i relaksu, dlatego prosimy o:

 • nieużywanie telefonu komórkowego,
 • niepalenie tytoniu,
 • niespożywanie napojów alkoholowych  lub innych środków odurzających podczas przebywania na terenie SPA.

5. Do SPA nie będą wpuszczane osoby:

 • z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry,
 • z oznakami chorób stwarzających niebezpieczeństwo,
 • z oznakami chorób skórnych i zakaźnych
 • których zachowanie stanowi zagrożenie dla innych gości i praco-wników SPA,
 • których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm

6.  SPA zastrzega sobie prawo do przerwania zabiegu przez pracownika, jeżeli spotka się on z niestosowanym zachowaniem Gościa (agresja, propozycje seksualne, itp.)

7.  Na teren SPA zabrania się wprowadzania psów i innych zwierząt.

8.  Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy regulaminu SPA będą usuwane z  obiektu bez zwrotu poniesionych kosztów wstępu.

9. Obowiązuje zmiana obuwia na zastępcze po wejściu do przebieralni.

10.  W celu zwiększenia skuteczności zabiegów, prosimy o:

 • unikanie obfitych posiłków godzinę przed planowanym zabiegiem,
 • korzystanie z pływalni, sauny lub jacuzzi zawsze przed zabiegami,
 • unikanie kąpieli słonecznej bezpośrednio przed i po zabiegu,
 • poinformowanie przed zabiegiem o zażywanych lekach, przebytych chorobach i ewentualnych przeciwwskazaniach.

11.  Należy zgłaszać personelowi SPA wszelkie nieprawidłowości, usterki itp. mające wpływ na eksploatację centrum rekreacyjnego. 

12.  Na terenie Spa obowiązuje cisza. Pracownicy SPA mają prawo wyprosić osoby, które nie dostosowują się do zasad przestrzegania ciszy lub w jakikolwiek sposób wpływają na dyskomfort innych gości.

13.  Korzystanie z Sielsko Anielsko Wellness & Spa, dozwolone jest jedynie dla osób powyżej 15 roku życia.

14. Wejście do Sielsko Anielsko Wellness & Spa możliwe jest po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji lub zakupu wolnej usługi oraz uiszczenie opłaty zgodnej z obowiązującym cennikiem SPA.

16. Sielsko Anielsko Wellness & Spa zastrzega sobie prawo do zmiany godzin funkcjonowania całości lub poszczególnych stref.

17.  Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Sielsko-AnielskoWellness & Spa Hotel Bania**** zobowiązane są do przestrzegania regulaminu.

 

 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Sielsko Anielsko Wellness & Spa jest stworzone do relaksu i regeneracji. Dlatego, aby zapewnić pełnię spokoju, przedstawiamy kilka pytań i odpowiedzi, które są najczęściej zadawane lub które nasi Goście chcą zadać, ale nie zawsze się na to decydują...

Przed Zabiegiem

Kiedy należy się stawić by skorzystać z zabiegu?

Zaleca się przybycie do recepcji Spa co najmniej 10 minut przed wyznaczonym zabiegiem by mieć czas na przebranie się. Jeśli chcą Państwo w pełni skorzystać z atrakcji znajdujących się w naszym Spa zalecamy przybyć wcześniej, aby w pełni skorzystać z naszej oferty.

Na co należy uważać zanim skorzystamy z zabiegu Spa?

Zaleca się by nie pić alkoholu i nie spożywać ciężkich posiłków zarówno przed zabiegami jak i przed korzystaniem z sauny, łaźni czy jacuzzi. Nie należy depilować nóg przed zabiegami peelingujacymi. Należy ograniczyć intensywność opalania się, aby oparzenia słoneczne niewpływały negatywnie na komfort zabiegów.

Co należy ubrać w czasie zabiegów Spa?

Mogą Państwo nosić wszystko w czym czują się komfortowo. Specjalnie dla Państwa mamy przygotowaną jednorazową bieliznę, obuwie oraz wygodne szlafroki i ręczniki. Przebrać można się w szatni znajdującej się w SPA, a rzeczy zostawić w szafce zabezpieczonej zamkiem.

Gdzie mogę zostawić biżuterię i wartościowe przedmioty?

Sugerujemy, aby pozostawić wszystkie wartościowe rzeczy w pokojach hotelowych lub szafce.  Spa nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zaginione przedmioty.

 

ZABIEGI

Kto pomoże mi wybrać odpowiednie zabiegi?

Recepcjoniści naszego Spa z przyjemnością pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego zabiegu na ciało. Zabiegi na twarz są dobierane przez kosmetologa już w gabinecie. Terapeuci i kosmetolog pozostają do Państwa dyspozycji by odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Czy mogę wybrać osobę, która wykona mój zabieg?

Tak, jednak nie możemy zagwarantować jej dostępności w danym momencie. Możemy jednak zapewnić Państwa, iż wszyscy nasi terapeuci zostali przeszkoleni by chronić i szanować Państwa  prywatność.

Jak kontynuować dalszą pielęgnację w domu?

Po zabiegu terapeuta lub kosmetolog poinformuje Państwa odnośnie sposobów dalszej pielęgnacji.

ZDROWIE

Czy mogę mieć zabieg Spa jeśli jestem w ciąży?

Posiadamy w ofercie specjalnie dedykowane zabiegi dla kobiet w ciąży. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą wybrać odpowiednie i bezpieczne zabiegi.

Stan mojego zdrowia nie jest najlepszy co wtedy?

Proszę poinformować nas o wszelkich problemach zdrowotnych, alergiach czy urazach które mogą wpłynąć przebieg zabiegu lub jakość korzystania za Spa.

POLITYKA SPA

Polityka naszego spa, pojęcie etykiety i regulamin dostępny w całości w zakładce powyżej - "Etykieta SPA".

 

Jaka etykieta panuje w Spa?

Nasze Spa jest miejscem wyjątkowego spokoju i relaksu. Prosimy by uszanować prawa innych gości do prywatności i nie używać telefonów komórkowych. Palenie jest całkowicie zabronione na terenie całego Spa.

Co jeśli spóźnię się na zabieg?

Spóźnienia skracają czas Państwa zabiegu. Proszę mieć na uwadze brak możliwości przedłużenia czasu zabiegów, które rozpoczęły się z opóźnieniem.

Jak mogę zapłacić za usługi w Spa?

Gotówką lub karta płatniczą. Goście hotelu mogą doliczyć pobyt w Spa do rachunku za pokój. 

Jaka jest polityka anulowania rezerwacji zabiegów?

Prosimy by anulowań dokonywać minimum 6 godz. przed czasem rozpoczęcia zabiegu by uniknąć 50% opłaty wartości zabiegu.

Co się stanie jeśli zapomnę o zabiegu?

Prosimy ­ nie zapominaj! Spowoduje to utratę zabiegu bez prawa do jego refundacji.

Czy dzieci mogą przebywać w Spa?

Dla dzieci mamy specjalnie przygotowaną ofertę zabiegów. Dzieci do lat 15 zapraszamy wraz opiekunem.

Czy w Spa daje się napiwki?

Napiwki w naszym Spa są dobrowolnym wyrazem uznania za wyjątkową jakość obsługi.

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.