Hotel Bania

Zima to magiczny czas! Święta, Sylwester i ferie - wszystko z dużą dawką sportów zimowych! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla całych rodzin tej zimy. Szczególną uwagę zwracamy naturalnie na dzieci - to dla nich jest zima.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

 

Bania Kids to nie tylko codzienne animacje, bajkowy świat w "Górskiej Krainie" - hotelowym placu zabaw, ale także całokształt pracy jaką wkładamy w dobrą zabawę. Hotel Bania **** Thermal & Ski to miejsce wymarzone na rodzinny, zimowy wypoczynek. Bania Kids Zimą to strefa do zabawy w białym puchu dla dzieci; trasy zarówno dla początkujących narciarzy jak i dla zawodowców, a do tego wszystkiego profesjonalni instruktorzy tuż za rogiem.

Bania Ski & Fun - miejsce nie tylko dla dzieci

Bania Ski & Fun - miejsce nie tylko dla dzieci

Bania to prawdziwy raj, zarówno dla maluchów, które kochają zabawę na śniegu, jak i dla nowych fanów śnieżnych sportów. Doskonale przygotowane, łagodne stoki oraz specjalne wyciągi pozwalają na doskonalenie jazdy na nartach lub snowboardzie w idealnych warunkach.

Bania Ski & Fun to:

- przenośnik taśmowy, dł. 95 m,

- wyciąg talerzowy, dł. 120 m,

- kolej krzesełkowa czteroosobowa 360 m.

Dzięki nim wjazd na górę jest łatwy i przyjemny. Rozpoczęta na przyjaznym wyciągu nauka jazdy na nartach lub snowboardzie jest nie tylko bezpieczna, ale także przyjemna. Bardziej zaawansowani także znajdą trasy dla siebie.

Jednak to nie tylko stoki, to także pełna gama rozrywek dla dzieci! Strefa malucha na Bania Ski & Fun to obowiązkowy punkt programu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

Atrakcje są uzależnione od warunków atmosferycznych.

Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Szkoła narciarska

Szkoła narciarska

Każde dziecko kocha zabawę. Szkoła narciarska "STOK" uczy przez zabawę, a to daje najlepsze efekty. Najtrudniejszy jest pierwszy krok, kiedy ma się przytwierdzone do nóg coś dłuższego od butów. Odwracając uwagę od tej drobnej trudności, pokazujemy jak fantastycznie można się bawić, jeżdżąc na nartach.

Wysoko wykwalifikowani, przygotowani do pracy z dziećmi, instruktorzy oraz doskonale przygotowane stoki sprawiają, że nauka jazdy na nartach jest dla każdego malucha doskonałą zabawą. Szkoła narciarska "STOK" gwarantuje każdemu młodemu adeptowi sztuki narciarskiej idealne połączenie nauki i przyjemności!

Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Bania Kids Zimą

Bania Kids Zimą

Co roku tuż obok hotelu wyrasta zimowy świat dla dzieci, który jest świetnym miejscem do wypoczynku i chwili zabawy. Znaleźć tu można wielką karuzelę, czy zimowy relaks na słońcu.

Bania Kids Zimą to strefa przeznaczona zarówno dla najmniejszych dzieci, jak i dla tych trochę większych. Jedną z głównych atrakcji jest karuzela, do której doczepione są wielkie opony, porusza się wolno i spokojnie. To idealne miejsce do odpoczynku dla małych narciarzy. Na całym obszarze Bania Kids rozlokowane są dmuchańce i figurki. Usypane zostanie także wielkie iglo, pod namiotem będą czekać automaty. W okolicy będą rozlokowane leżaki, które umożliwią odpoczynek i zimowy relaks na słońcu. Znajdzie się także coś dla fanów szybkości, specjalnie przygotowana górka do bezpiecznego zjeżdżania na sankach ze strefą wyhamowującą sprawi, że każde dziecko będzie mogło poczuć się czym jest śnieżne szaleństwo.

Atrakcje na Bania Ski & Fun są uzależnione od warunków atmosferycznych.

Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Świat dzieci w hotelu

Świat dzieci w hotelu

Zimą czasem trzeba odpocząć od śniegu. Dla naszych małych Gości przygotowaliśmy całodzienne animacje i bogato wyposażone sale zabaw. A to dopiero początek atrakcji czekających w Hotelu Bania ****. 

"Górska Kraina" to nazwa miejsca przygotowanego specjalnie dla dzieci i z mnóstwem atrakcji dla naszych małych pociech. Natomiast na parterze znajduje się także mniejszy plac zabaw, który można obserwować popijając kawę w hotelowym Lobby. Zapraszamy również na rodzinne seanse filmowe w "Kinie Bajka". 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.