Hotel Bania

Latem warto całą rodziną wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową. Dzieci pokochają place zabaw w pobliżu hotelu, a atrakcje przewidziane w ramach cyklu "Kultura na Bani" oczarują góralską tradycją.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

 

Hotel Bania **** Thermal & Ski jest miejscem stworzonym dla rodzin, miejscem gdzie dzieci mogą przebierać w atrakcjach. Hotel został doceniony w wielu konkursach branżowych i uznany między innymi w Hotel Brand Awards 2015 za Brand of The Year w kategorii hotelu rodzinnego. Jednak największą satysfakcję daje nam uśmiech na twarzach naszych najmłodszych gości.

Zobacz film o naszych wakacjach

Zobacz film o naszych wakacjach

Obejrzyj film o wakacjach w Białce Tatrzańskiej. Przekonaj się jak doskonale bawią się u nas dzieci i jak wiele atrakcji przygotowaliśmy dla dorosłych. Cała rodzina wypoczywa na Bani aktywnie, kreatywnie i radośnie. Zobacz to na filmie.

Zadzwoń: 18 53 44 370 i dowiedz się więcej.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Ogród Zabaw na Bani

Ogród Zabaw na Bani

Ogród Zabaw zdążył już podbić serca dzieci z całej Polski. Co roku otwierane są kolejne atrakcje. Wielka Poducha, bumpercarsy, gokarty, summertubing, park linowy - jest tyle do odkrycia!

 

Godziny otwarcia w sezonie wysokim (od 15.06 do 3.09 - wejście płatne wg obowiązującego cennika)
poniedziałek - czwartek 10:00 - 21:00
piątek - niedziela 10:00 - 22:00

Godziny otwarcia w niski sezonie (od maja do 15.06 & od 3.09 do 31.09)
weekendy (sobota, niedziela) 10:00 - 20:00 - wejście płatne wg obowiązującego cennika
w tygodniu (poniedziałek - piątek) wejście bezpłatne, bezobsługowe i tylko z wybranymi atrakcjami

Ogród Zabaw to miejsce zarówno dla najmłodszych jak i dla młodzieży. Park rozrywki dostosowany jest do zróżnicowanych grup wiekowych, umożliwiając tym samym swobodną i beztroską zabawę dla całej rodziny. 

 

Strefa malucha, znajduje się najbliżej wejścia i w skład jej atrakcji wchodzią m.in.:

 • olbrzymia karuzela z oponek;
 • bajkowa piaskownica - gigant, ok. 250m2, która jest wyposażona w różne urządzenia umożliwiające dzieciom zarówno aktywną jak i pobudzającą wyobraźnię zabawę;
 • podest do skakania, który sprawia dzieciom nielada frajdę;
 • animalsy, czyli bujaki na monety dla najmłodszych.

 

Ogród Zabaw to istny raj dla dzieci. Atrakcje dwoją się i troją by sprostać wymaganiom maluchów.

 • Summer Tubing o dł. ok. 100m, czyli oponki, zawrotne prędkości i nieziemsko dobra zabawa;
 • Wielka Poducha
 • Dmuchany plac zabaw;
 • Tyrolka, składająca się z czterech odcinków przejażdżki: na sznurze, krzesełku, drabince i na talerzyku;
 • ścianka wspinaczkowa zintegrowana z placem zabaw, czyli magiczna konstrukcja pełna niespodzianek i kolorów,
 • Go-karts - tor do jazdy samochodzikami;
 • Bumper cars, oponkowe pojazdy.

 

Strefa dla młodzieży i całych rodzin to idealne miejsce na aktywny i zdrowy wypoczynek na łonie przyrody. Wspólna gra w siatkę lub bieganie z rówieśnikami do bramki, to rozrywka godna mistrzów.

 • urządzenia rekreacyjne - zewnętrzny fitness,
 • boisko do siatkówki plażowej,
 • boisko wielofunkcyjne;
 • cymbergaje;
 • automaty wrzutowe;
 • strefa relaksu.

Serdecznie zapraszamy na Wakacje w Białce Tatrzańskiej.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Animacje na lato

Animacje na lato

Latem czas wolny upływa szybciej, dlatego każda chwila jest jak największy skarb. Łapiąc je pamiętajmy o zabawie. Animacje czasu wolnego to wizyty u bacy, podchody i gotowanie na świeżym powietrzu, ale to tylko niektóre z propozycji. Nie możemy przecież zdradzić wszystkiego, bo niespodzianki to jedna z podstaw dobrej zabawy.

Program opracowany jest w taki sposób, aby był różnorodny i za każdym razem dostosowany do grupy wiekowej biorącej udział w animacjach. Dzięki salom zabaw w budynku, nawet zła pogoda nie popsuje humoru naszym małym Gościom. Wakacje w Białce Tatrzańskiej to codziennie nowa przygoda.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Nowe strefy dla dzieci w Termie Bania

Nowe strefy dla dzieci w Termie Bania

Terma Bania dba o najmłodszych i rodziny z dziećmi. W Strefie Zabawy powstały dwie nowe strefy rozrywki. Otwarte na wakacje 2016 skradły już serca nie jednego fana wodnego szaleństwa. Pierwszą z nich jest zlokalizowany na antresoli wodny plac zabaw. Drugi to istny raj zarówno dla małych jak i tych całkiem dużych dzieci - dmuchane zamki  i zjeżdżalnie, które cieszą przez całe wakacje.

Strefa Zabawy to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, dlatego też niemal wszystkie atrakcje podporządkowano ich potrzebom. Wewnętrzne i zewnętrzne baseny napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C. Dzięki temu nawet w najsroższą zimę korzystanie z basenów zewnętrznych to sama przyjemność. Obowiązkowym punktem Strefy Zabawy są całoroczne zjeżdżalnie: kręta Anaconda, superszybka zjeżdzalnia Turbo, Pontonowa - na której rodzice mogą szaleć wspólnie ze swoimi pociechami oraz najłagodniejsza, dla najmłodszych - Rodzinna. Wszystkie o łącznej długości ponad 300 metrów. 

 

W wakacje prym wiedzie jedyny na Podhalu wodno-powietrzny plac zabaw. Na powierzchni niemal 400 m2 rozmieszczone są imponujących rozmiarów dmuchane atrakcje: zjeżdżalnie, baseny i ślizgi wodne. Całość wypełniona wodą zagwarantuje zabawę jakiej dotąd jeszcze nie było! Raj dla dzieciaków i nie tylko. Z atrakcji może skorzystać każdy miłośnik wodnego szaleństwa! Na mapie obiektu nowy Wodny Plac Zabaw został wpisany w obszar Strefy Zabawy. 

 

Baseny wyposażono w różnego rodzaju atrakcje wodne, które ucieszą zarówno dzieci jak i rodziców. W nieckach Strefy Zabawy umiejscowiono m.in.: karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwącą rzekę gejzery. W strefie znajdują sie również wanny jacuzi. Niekończąca się zabawa czeka na najmłodsze dzieci w specjalnie dedykowanych strefach: wewnętrznym wodnym placu zabaw na antresoli, który wyposażono m.in w zjeżdżalnię, wodnego wężą i magiczne wysepki oraz w Termusiowym brodziku z kaskadami wodnymi, samonapełniającymi się wiadereczkami i jeżem wodnym. Zewnętrzny wodny plac zabaw zaprasza w sezonie wiosenno-letnim. 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Wodny plac zabaw

Wodny plac zabaw

Wyjątkową atrakcją dostępną tylko latem i tylko w Białce Tatrzańskiej jest wodny plac zabaw w Termie Bania. Każde dziecko, nawet to naprawdę duże, znajdzie tu coś dla siebie.

 

Gdy upał doskwiera, najlepiej wskoczyć do wody. A jeśli jest tylko okazja, aby jeszcze wkomponować w to odrobinę zabawy, to czemu nie! Wodny plac zabaw to nie tylko wodne armatki, natryski, gejzery, kolorowe bramy ale przede wszystkim zabawa dla całej rodziny. Dla dzieci to punkt obowiązkowy podczas wizyty w Termie Bania.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Świat zabawy w hotelu

Świat zabawy w hotelu

Dla naszych małych Gości przygotowaliśmy całodzienne, wakacyjne animacje i bogato wyposażone sale zabaw. A to dopiero początek atrakcji czekających w Hotelu Bania ****. 

Hotel Bania **** Thermal & Ski jest miejscem stworzonym z myślą o dzieciach. "Górska Kraina" to nazwa placu zabaw z mnóstwem atrakcji dla naszych małych pociech. Dlatego też w Lobby przygotowana została strefa, dzięki której, można w spokoju wypić kawę i skosztować wypieków hotelowej cukierni, mając pod okiem swoje pociechy. Zapraszamy również na rodzinne seanse filmowe w "Kinie Bajka". 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Rowery, samochodziki i koniki...

Rowery, samochodziki i koniki...

Coś dla chłopca i coś dla dziewczynki, każde dziecko znajdzie pojazd swoich marzeń w pobliskiej wypożyczalni „Waluś". Jazda po deptaku, czy po górach - wszystko zależy od tego, gdzie dzisiaj planujesz wybrać się na wycieczkę.

Pakowanie to prawdziwa męczarnia, dlatego proponujemy usunięcie rowerów z bagażu i skorzystanie z Wypożyczalni "Waluś". Wycieczka rowerowa to świetny pomysł na aktywny wypoczynek. Trasy w Białce mają różne stopnie trudności i mogą odbywać się zarówno po najbliższej okolicy jak i na dłuższe dystanse, dlatego można wybrać coś odpowiedniego dla swojej rodziny. Dla maluchów polecamy jazdę po deptaku, w przeróżnych pojazdach, a dla fanów nowości - rowery KTM ze wspomaganiem elektrycznym, które ułatwią zdobywanie nawet najwyższych szczytów.

 

Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.