Hotel Bania

W Hotelu Bania skompletujesz bez problemów ekwipunek narciarski i turystyczny. Najlepsze marki, najnowsze kolekcje. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz.

 

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

          

 

Salon Sport Town Premium Line

Salon Sport Town Premium Line

Salon Sport Town Premium Line powstał z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach białego szaleństwa, którzy cenią sobie najnowsze trendy mody połączone z najwyższą jakością materiałów i najnowocześniejszą technologią.

W salonie znajdziesz wyjątkowy, unikalny asortyment dla miłośników sportów zimowych. Czapki, rękawice, kurtki, spodnie, gogle, kaski oraz pozostałe wyposażenie najbardziej wymagającego narciarza lub snowboardzisty – to wszystko cechuje się najwyższymi parametrami technicznymi. Gwarancją najwyższej jakości są marki, kolekcje i produkty z segmentu Premium, które znajdziesz w Salonie Sport Town Premium Line, m.in.: Sportalm, Peak Performance, Kjus, Rossignol, POC, Conte of Florence, Deha, Moon Boot, Reusch, Eisbar, Uvex.

Odwiedź nas i zobacz, jak wygląda narciarstwo na najwyższym poziomie. Nasza profesjonalna obsługa służy cenną radą oraz zawsze dobierze Tobie niepowtarzalny strój zarówno na narty jak, i na czas po nartach.

 

Do zobaczenia!

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Sklep Sport Town dla każdego miłośnika gór

Sklep Sport Town dla każdego miłośnika gór

Jest takie miejsce, w którym każdy – od niemowlaka po nestora – znajdzie idealne wyposażenie na narty.

To Sport Town – prawdziwe miasteczko sportów zimowych, w którym na wyciągnięcie ręki miłośnicy szaleństw na białym puchu mają wszystko, czego potrzeba im do spełniania swoich pasji. Bez względu na wiek, bez względu na zasobność portfela, każdy narciarz i snowboardzista znajdzie tutaj coś dla siebie. Prawdopodobnie największy w Polsce wybór rękawic narciarskich, bogata oferta kasków, gogli, czapek, kurtek, spodni narciarskich i snowboardowych, a także niezastąpiona bielizna termoaktywna, oferty takich marek, jak 4F, Quicksilver, Roxy, Reima, Helly Hansen, Reusch, Uvex, Julbo, Buff, Level, Bolle, Outhorn i wielu, wielu innych – to gwarancja, że nikt na stok nie wyjedzie nieprzygotowany.

 

Jeśli zaś chcesz odpocząć po nartach, w Sport Town zawsze znajdziesz asortyment kąpielowy niezbędny podczas wizyty w Termie Bani, zaś na chwile przy kominku, wizytę w karczmie lub wycieczkę krajoznawczą, najlepsza dla Ciebie jest oferta strojów codziennych/fashion, dostępnych również w Sport Town. Nasza profesjonalna obsługa gwarantuje Tobie miły pobyt w miasteczku sportów zimowych, fachowe porady i doskonałą zabawę podczas wyboru idealnego wyposażenia i stroju na narty i snowboard, do termy i na co dzień.

 

Zapraszamy!

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.