Hotel Bania

Nauka przez zabawę to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ta idea przyświeca wszystkim pracownikom Szkoły Narciarskiej „Stok”.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

 

Nauka przez zabawę

Nauka przez zabawę

Pracownicy szkoły "STOK" to najlepsi instruktorzy i trenerzy, którzy robią wszystko, co w ich mocy, by każdy, kto chce nauczyć się jazdy na nartach lub snowboardzie, był usatysfakcjonowany i zawsze miło wspominał swoje pierwsze kroki.

Nasi pracownicy opracowali – specjalnie dla Państwa – różnorodny program zajęć:

  • narciarstwo alpejskie: przedszkole narciarskie, carving (easy carving, fun-carving), wycieczki narciarskie
  • snowboard: freestyle, alpine
  • narciarstwo klasyczne
  • kursy instruktorskie.

Kontakt:

tel.: 18 264 05 76, 18 265 42 80

www.szkolastok.pl

Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Ferie ze Stokusiem

Ferie ze Stokusiem

Ferie ze Stokusiem to pełna ekscytujących atrakcji nauka jazdy na nartach lub snowboardzie dla najmłodszych. Zimowe sporty to dla dzieci szczególny rodzaj aktywności. Szkoła Stok łączy w sobie naukę i zabawę, a to zapewnia szybkie postępy i piękne wspomnienia.

Dla dzieci w wieku 5-12 lat rekomendujemy zajęcia grupowe. Możliwość spędzania czasu z rówieśnikami jest bardzo ważna. Po zakończonej lekcji jazdy dziecko może kontynuować zabawę ze swoją grupą w sali zabaw Hotelu Bania**** Thermal & Ski. To z pewnością wzmocni integrację, zapewni dziecku urozmaicone atrakcje pod profesjonalną opieką animatora, a rodzicom dodatkową porcję czasu dla siebie. W czasie animacji zapewniamy dzieciom lekki posiłek, żeby burczące brzuchy nie odrywały ich od pasjonujących przygód. Dzieci przydzielane są do grup, które odpowiadają im poziomem umiejętności. Każdy cykl kończy się zawodami, wszystkie dzieci otrzymują dyplomy, a w indeksach odnotowywane są postępy. Szczegóły na feriezestokusiem.pl

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.