Hotel Bania

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny na najbliższe wakacje. Spędź lato w Białce Tatrzańskiej i ciesz się wypoczynkiem w najlepszym wydaniu.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania


Rodzinne wakacje pod znakiem klubu Bania Kids.

Rodzinne wakacje 2017

Rodzinne wakacje 2017

Lato w Białce 2017 aż kipi od ilości atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Czeka nas cykl Kultura na Bani, konkurs muzyczny Front Kulturalny, Coverowe Piątki z muzyką na żywo, Festyn Białczański, Mistrzostwa Polski Cross Monster, festiwal biegowy Goniacka, ogniska, biesiady góralskie i wiele innych wydarzeń.

Zarezerwuj Rodzinne Wakacje w najbardziej doładowanym pakiecie. W ramach oferty otrzymujesz m.in.
 • noclegi w wygodnych i przystosowanych do rodzinnych potrzeb pokojach,
 • śniadania i menu bufetowe góralskim akcentem,
 • dostep do Termy Bania, w tym do Dmuchanego Wodnego Placu Zabaw dla dzieci,
 • nielimitowany dostep do strefy saun w hotelowym Sielsko Anielsko Wellness & Spa,
 • bezpłatny wstęp do atrakcji dla dzieci w tym do Ogrodu Zabaw i Górskiej Krainy, 
 • bogaty program animacji dla dzieci prowadzony przez profesjonalne animatorki,
 • wstęp na wydarzenia muzyczne w cyklu Kultura na Bani, Front Kulturalny i Coverowe Piątki,
 • kameralne Biesiady Góralskie w środy,
 • kapela góralska dw razy w tygodniu,
 • ogniska ze smażeniem kiełbasek we wtorki,
 • wstęp do klubu muzycznego Bania,
 • internet wi-fi,
 • parking.

 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Kultura na Bani

Kultura na Bani

Repertuar koncertów na Bani jest naprawdę imponujący. Te występy to fuzja tradycji i współczesności. Będzie można usłyszeć znanych i lubianych artystów, ale i zespoły mniej znane, zakorzenione w folku, które jednak dzięki umiłowaniu do muzyki zapewnią niesamowitą dawkę energii wszystkim, którzy nas odwiedzą. Zapraszamy w każdą sobotę wakacji o 20:00, wstep wolny.

Kalendarium koncertów na nadchodzące lato już niedługo na stronie www.latowbialce.pl 

 

 

W poprzednich edycjach gościli u nas:

 • Tymon Tymański - polski kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, poeta, twórca pojęcia "yass". Założyciel i lider wielu zespołów muzycznych - m.in. Kury, Tymon i Trupy, the Users, Jazz Out. Laureat nagrody Prezydenta Mista Gdańska w Dziedzinie Kultury.
 • Voo Voo - legendarny zespół grający zróżnicowaną muzykę, opierającą się głównie na połączeniu rocka z folkiem różnych kultur i dużej ilości improwizacji. Często współpracuje z zespołem Trebunie Tutki. Ostatnio w ich twórczości pojawiły się także elementy współczesnych gatunków muzycznych, takich jak drum&bass, hip-hop czy nu jazz.
 • Zakopower - najbardziej znany i lubiany polski zespół zakorzeniony w folku góralskim. Laureaci licznych nagród - Fryderyków i Superjedynek. Wszystkie ich płyty pokryły się złotem lub platyną.
 • Gooral - zasłynął produkcją założonego przez siebie zespołu Psio Crew. Po pierwszym albumie Szumi Jawor Sound System zaczął karierę solową wydając Etno Elektro i Better Place i mega popularny singiel Karczmareczka. Daje występy na największych festiwalach świata, jego muzyką reklamowały się Heineken Opener i Coke Live. Na Woodstoku zgromadził rekordową publiczność.
 • Sidney Polak -  polski wokalista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy, artysta łączacy w wyjątkowy sposób elementy popu, hip-hopu, reagge i folku.
 • Future Folk - grupa wykonująca elektroniczną muzykę taneczną z wpływami folku góralskiego. Półfinaliści programu Must Be the Music, laureaci konkursu TRENDY na XII Sopot TOPtrendy Festiwalu.
 • Trebunie Tutki - muzykująca od pokoleń rodzina z Białego Dunajca, która przeszła ewolucję od kapeli ludowej po zespół koncertujący na największych festiwalach Muzyki Świata w Europie, a także Azji i Ameryce Płn.
 • InoRos - zespół muzyczny założony w 2006 roku, wykonujący muzykę z pogranicza popu i folk rocka, finalista drugiej edycji programu Must Be the Music.
 • Jazgot - to, co najlepsze w muzyce płynącej inspiracjami od rzeki Biały Dunajec po rzekę Dunaj, podane jest w sposób, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Stać ich w równym stopniu na wirtuozerię jak i zabawę dźwiękiem.
 • Kapela Hanki Wójciak - liderką kapeli jest Hanka Wójciak - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, aktorka
  - amator, dziennikarka Redakcji Muzycznej Radia Kraków oraz kwartalnika kulturalnego Liry-Dram, góralka z Zakopanego. Ich debiutancki album Znachorka poleca Muniek Staszczyk.
 • Siwy Dym - zespół powstał wiosną 2000 r . Jego skład zmieniał się w ciągu lat, chociaż nadal liderami zespołu pozostają jego założyciele - Piotr Majerczyk i Grzegorz Pintscher. Obaj z wieloletnim doświadczeniem muzycznym o profilu folkowym, wychodząc naprzeciw nowym trendom i modzie, połączyli ludowszczyznę z innymi gatunkami muzyki.
 • Kapelanka - to muzyczny projekt przyjaciół z Zakopanego i Częstochowy. Sześć osób, których różne temperamenty i charaktery tworzą ciekawe i cały czas ewoluujące brzmienie, oparte na stylistyce indie popowej z elementami nowoczesnej elektroniki, dub stepowego groove'u i jazzu.
 • Folk Power - grupa przyjaciół z regionu Pienin zafascynowanych muzyką góralską, bałkańską, słowacką, cygańską i węgierską, którą wykonują w połączeniu ze współczesnym brzmieniem w bardziej nowoczesnych i milszych dla ucha przeciętnego słuchacza aranżacjach niż w przypadku tradycyjnej muzyki ludowej.
Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Góralski przegląd teatralny

Góralski przegląd teatralny

W każdą środę wakacji na plenerowej Scenie Kultury amatorska grupa teatralna z Białki Tatrzańskiej zaprezentuje komedię góralską. Zapnijcie dobrze kierpce i trzymajcie kapelusze bo to będzie prawdziwa jazda bez trzymanki! 

Jak zwykle - wstęp wolny.

 

Gwołtu, co siy nie robi! Gwołtu! Na Białce prawdziwy bunt, powstanie! Stare porządki się zmieniają i przychodzi nowe! Czy oznacza to jednak ze we wsi zapanują harmonia i porządek? Nic z tych rzeczy! Nie wszyscy przygotowani są na nagłą zamianę ról i na to, że „cym byli do tyj pory chłopy som teroz baby”…Czy dojdzie do kolejnego przewrotu?
Młodzieżowa Grupa Teatralna „Coz teroz bedzie?” serdecznie zaprasza na przedstawienie „Gwołtu, co siy nie robi”  w reżyserii pani Marii Kuruc. Adaptacji komedii Aleksandra Fredry do warunków podhalańskich dokonał Jan Gut- Mostowy. Fredrowska koncepcja i góralskie poczucie humoru tworzą mieszankę wybuchową, a autentyczna i żywa gwara pozwalają dostrzec prawdziwe piękno kultury Podhala i Białki.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Biesiada góralska

Biesiada góralska

Pytome na posiady. Ryktujcie się na tońce, gro góralsko muzyka i gro nuty stare i nowe - do posiedzenio i potańcowanio. Ryktujcie się na jedzenie - głodny zhań nikt nie wyjdzie - moskole, łopscypki, miyso z ruśtu, pierogi, kapusta, góralskiego jedzynio będzie dośc. Napitku zaś tys nie braknie. Cusi się tys ło nos góralaf dowiecie - Harnaś bojcorz Wom pobaje. Nie będziecie fcieli wychodzić.

Biesiada góralska to nasz pomysł na spędzenie wieczoru w klimacie góralskich "posiadów". Na pewno nie zabraknie przedniego jadła i napitków - specjalne menu przygotowane na tą okazję to wybór najlepszych regionalnych potraw, m.in. gicz jagnięca na piwie i pstrąg z pieca. Posiady odbywają się w naszej Restauracji Góralskiej, która urzeka swoją architekturą. Podczas wieczoru przygrywać będzie skocznie kapela góralska, a harnaś który nas odwiedzi opowie to i owo o naszym regionie, o zwyczajach i tradycjach.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Koncerty live w hotelowym lobby

Koncerty live w hotelowym lobby

Koncert w hotelowym lobby to gotowy przepis na udany wieczór. Do udziału we wspólnych wieczorach zapraszamy zaprzyjaźnione zespoły prezentujące przyjemną dla ucha muzykę z pogranicza popularnych gatunków. Przyjdź i przekonaj się, co dziś słychać ze sceny, sprawdź, co przygotowali nasi barmani i bariści.

Hotelowe lobby to miejsce wieczornych spotkań kulturalnych z muzyką rozrywkową. Występują u nas bardzo często młode zespoły, które potrafią w niesamowity sposób zarazić słuchaczy swoją miłością do muzyki. Do tej pory grali dla nas m.in:

 • "Beti & Bobass" - uczestnicy programu "Aplauz Aplauz!"
 • "Megitza" - uczestnicy programu "Mam Talent"
 • "Misiniec & Szewczyk" - laueaci konkursu "Front Kulturalny"
 • Hanka Wójciak - III Nagroda w IX Ogólnopolskim konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej”

Muzyka którą reprezentują te kapele to szeroki przekrój dźwięków spod znaku soulu, funku i acid jazzu, popu oraz folku i muzyki ludowej.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Park Rozrywki Ogród Zabaw na stokach Bani

Park Rozrywki Ogród Zabaw na stokach Bani

Zapraszamy na plac zabaw na świeżym powietrzu. Nie jest to jednak zwykły plac zabaw, ale park rozrywki "Ogród Zabaw". Znajduje się w nim mnóstwo atrakcji, zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i dla rodziców, wszystko na wyciągnięcie ręki, obok hotelu i basenów termalnych.

Ogród Zabaw to miejsce zarówno dla najmłodszych jak i dla młodzieży. Plac zabaw dostosowany jest do zróżnicowanych grup wiekowych, umożliwiając tym samym swobodną i beztroską zabawę dla całej rodziny.

 

Strefa malucha, znajduje się najbliżej wejścia i w skład jej atrakcji wchodzią m.in.:

 • olbrzymia karuzela z oponek;
 • bajkowa piaskownica - gigant, ok. 250m2, która jest wyposażona w różnego rodzaju urządzenia umożliwiające dzieciom zarówno aktywną jak i pobudzającą wyobraźnię zabawę;
 • podest do skakania, który sprawia dzieciom nielada frajdę;
 • animalsy, czyli bujaki na monety odpowiednie do kategorii wiekowej,

 

Ogród Zabaw to istny raj dla dzieci. Atrakcje dwoją się i troją by sprostać wymaganiom maluchów.

 • Summer Tubing o dł. ok. 100m, czyli oponki, zawrotne prędkości i nieziemsko dobra zabawa;
 • dmuchany plac zabaw;
 • tyrolka, składająca się z czterech odcinków przejażdżki: na sznurze, krzesełku, drabince i na talerzyku;
 • ścianka wspinaczkowa zintegrowana z placem zabaw, czyli magiczna konstrukcja pełna niespodzianek i kolorów,
 • Go-karts - tor do jazdy samochodzikami;
 • Bumper cars, oponkowe pojazdy.

Strefa dla młodzieży i całych rodzin to idealne miejsce na aktywny i zdrowy wypoczynek na łonie przyrody. Wspólna gra w siatkę lub bieganie z rówieśnikami do bramki, to rozrywka godna mistrzów.

 • urządzenia rekreacyjne - zewnętrzny fitness,
 • boisko do siatkówki plażowej,
 • boisko wielofunkcyjne;
 • cymbergaje;
 • automaty wrzutowe;
 • strefa relaksu.

Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Wakacje w Białce Tatrzańskiej.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Wakacje aktywnie

Wakacje aktywnie

Białka Tatrzańska to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Górskie wycieczki, przejażdżki rowerowe w zróżnicowanym terenie, wyjazd koleją widokową na szczyt Kotelnicy czy szaleńcza jazda na Monsterrollerach - możliwości jest wiele. Nasza oferta została wzbogacona również o rowery z napędem wspomaganym elektrycznie. Wyjazd po stoku na szczyt Kotelnicy? No problem!

 

 

Stok narciarski czynny latem! Kolej widokowa zabierze Cię na szczyt Kotelnicy, z której rozpościera się piękny widok na Tatry Wysokie i panoramę okolicy. Chętnych mocnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny zapraszamy latem na fantastyczną zabawę podczas jazdy na terenowych hulajnogach. Wypożyczasz Monsterrollera, zabierasz go ze sobą na krzesełko, wyjeżdżasz na górę i śmigasz w dół po stoku! Wypożyczalnia monsterrollerów znajduje się w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, pod dolną stacją kolei 3-osobowej.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Ognisko na Bani

Ognisko na Bani

Raz w tygodniu przygotowujemy dla wszystkich naszych gości wielkie ognisko, a mówiąc “po nasemu” - watrę. A przy prawdziwej góralskiej watrze nie może zabraknąć smażenia kiełbasek oraz kieliszka czegoś mocniejszego! Wszystko to w luźnej atmosferze ogniska ze znajomymi, w barwnej scenerii, w najlepszym miejscu widokowym w okolicy - na górnej stacji Kolei Bania.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Nowość - Dmuchany wodny plac zabaw czeka na dzieciaki!

Nowość - Dmuchany wodny plac zabaw czeka na dzieciaki!

Wakacje 2017 to świetna okazja by wypróbowac naszą nową atrakcję. Dmuchany wodny plac zabaw będzie ulubionym miejscem Twoich dzieci!

Świetnie rozumiemy, że lato to najlepsza pora by korzystać z dobrodziejstw wodnych atrakcji. Nasz zewnętrzny park wodny to miejsce pełne armatek, gejzerów, innych interaktywnych urządzeń które pozwalają najmłodszym spożytkować swoją energię.

 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Zobacz film o naszych wakacjach

Zobacz film o naszych wakacjach

Obejrzyj film o wakacjach w Białce Tatrzańskiej. Przekonaj się jak doskonale bawią się u nas dzieci i jak wiele atrakcji przygotowaliśmy dla dorosłych. Cała rodzina wypoczywa na Bani aktywnie, kreatywnie i radośnie. Zobacz to na filmie.

Zadzwoń: 18 53 44 370 i dowiedz się więcej.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Zarezerwuj rodzinne wakacje

Zarezerwuj rodzinne wakacje

Pomyśl o wakacjach już dziś. Wybierz dogodny termin i opcje dodatkowe i zarezerwuj pakiet wakacyjny.

Zadzwoń teraz na numer 18 53 44 370  i sprawdź ofertę dla Twojej rodziny.

Chat
Formularz zapytania
Sprawdź ceny

Masz pytania, napisz

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.