Hotel Bania

Niezależnie od okazji w Hotelu Bania skorzystasz z elastycznego rozwiązania dostosowanego do charakteru Twojego przyjęcia. Nasze doświadczenie i przywiązanie do najwyższej jakości produktów i usług pozwala nam zagwarantować Ci oszłamiający efekt, który na długo pozostanie w pamięci Twoich gości.

Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania
Hotel Bania

Masz pytanie związane z organizacją imprezy?

Zadzwoń: +48 18 261 24 81, napisz: grupy@hotelbania.pl

Wesela

Wesela

Zorganizuj z nami swoje wesele, o którym nie zapomni żaden z Twoich gości. Skorzystaj z możliwości oferowanych przez Hotel Bania i zaplanuj wyjątkowe wydarzenie. Przez okres przygotowań przejdziemy wspólnie, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Spotkaj się z nami i poznaj nasze wnętrza, omów szczegóły związane z przygotowaniem i realizacją Twojego wesela.

Najpiękniejszy dzień w życiu spędź w Białce Tatrzańskiej korzystając z najwyższej jakości usług Hotelu Bania. Jeśli chcesz, zajmiemy się dla Ciebie wszystkimi przygotowaniami do tego wyjątkowego wydarzenia. 

 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia życzy Hotel Bania **** Thermal & Ski.

 

fot. Adam Kokot 

fot. Joanna Nowak 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Zaręczyny, chrzciny, komunie, przyjęcia

Zaręczyny, chrzciny, komunie, przyjęcia

Organizujemy kameralne rodzinne przyjęcia i uroczyste gale na kilkaset osób. Proponujemy zarówno wyszukane dania jak i tradycyjną, regionalną kuchnię. Jakikolwiek jest charakter Twojej imprezy, zorganizuj ją z nami i skorzystaj z naszych doświadczeń.

Nasze restauracje - Tatrzańska, Góralska i Rohatka - to wnętrza idealne na potrzeby rozmaitych przyjęć przy stole pełnym doskonałego jedzenia. Skomponuj razem z nami wyjątkowe menu na Twoją uroczystość i zaskocz swoich gości specjałami Szefa Kuchni.

Planujesz imprezę dla dzieci? Jesteś pod dobrym adresem. Organizujemy wspaniałe, kolorowe kinderbale w Sali Zabaw Górska Kraina. Jeśli pogoda dopisze oganizujemy pełne zabawy i cudownych emocji imprezy w Ogrodzie Zabaw. Dziecięcym imprezom towarzyszą zawsze animatorki, które szykują na te okazje unikalne programy animacji.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Ostatni wieczór singielki i singla. Zorganizuj z nami to wydarzenie, aby mieć pewność, że nikt spośród jego uczestników nie zapomni go do końca życia. Szalony wieczór w Klubie Bania? Ekstremalna impreza na stoku Kotelnicy? Wieczór panieński w Sielsko Anielsko Wellness & Spa? Zorganizujemy Twój ostatni wieczór w stanie wolnym tak, jak sobie go wymarzysz.

Realizujemy wymagające projekty pod wspólnym hasłem "Ostatni wieczór singla" zarówno dla przyszłych młodych panien jak i panów.

Najczęściej organizowanymi przez nas imprezami są:

  • Termalno-relaksacyjny wieczór panieński w Spa​
  • Tematyczny wieczór kawalerski w Klubie Bania
  • Ekstremalne pożegnanie kawalerskie w plenerze
  • Narciarska lub termalna impreza singielki lub singla

Wnętrza Hotelu Bania idealnie nadają się do tego, aby świętować taką okazję. Jeśli skorzystasz z naszych doświadczeń, masz pewność, że wieczór ten wypełnią niebanalne atrakcje i zostanie na długo zapamiętany.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Kompleksowe planowanie wydarzenia

Kompleksowe planowanie wydarzenia

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Planujemy, organizujemy, rozliczamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w przygotowaniu wydarzeń i ciesz się odliczaniem dni do Twojej imprezy. Profesjonalnie przygotowany i zrealizowany projekt to Twój spokojny sen w okresie poprzedzającym Wielki Dzień. My dopinamy wszystko na ostatni guzik.

Nasze konsultantki udzielą Ci profesjonalnego wsparcia w zakresie przygotowań do imprezy, doboru dodatkowych atrakcji.

 

Pierwsze ustalenia

 

Zadamy Ci sporo pytań dotyczących tego, jaki będzie charakter Twojego przyjęcia, do jakiego stylu chcesz się odwołać. Niektóre będą zakakujące. Dzięki temu zbudujemy podstawową bazę wiedzy na temat Twojej imprezy i przygotujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Menu, muzyka, atrakcje, zaproszenia, coś dla dzieci...

 

Jest tyle rzeczy, o których trzeba pomyśleć. My pamiętamy o wszystkich. Dzięki naszemu doświadczeniu nie musisz sobie zaprzątać głowy szczegółowymi ustaleniami. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu korzystasz z najlepszych usług w najlepszej cenie.

 

Precyzyjne rozliczenie

 

Korzystając z naszych doświadczeń z projektów biznesowych oferujemy przejrzysty i dokładny model rozliczenia imprezy.

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Sesje w wyjątkowych plenerach

Sesje w wyjątkowych plenerach

Marzysz o zdjęciach ślubnych znad Morskiego Oka? Obejrzyj nasze propozycje ujęć z Tatr i Podhala. Nasze konsultantki zorganizują dla Ciebie sesję, przygotują wyjątkowe stroje, zapewnią wyjątkowe okoliczności dla tej wyjątkowej chwili. 

Współpracujemy z doświadczonymi fotografami, którzy pomogą Ci wybrać miejsce idealnie pasujące do Twoich oczekiwań związanych z sesją plenerową. Tymi zdjęciami będziesz się chwalić przez całe życie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną BMKESEK.COM.

 

Chat
Formularz zapytania
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Masz pytania, napisz

Bale na Bani

Bale na Bani

Już od trzech lat nieustannie jesienią na ostatki oraz zimą w czasie karnawału odbywają się w Hotelu Bania ***** Thermal & Ski bale... Każdy jest inny i każdy wyjątkowy. Mieliśmy okazję bawić się już w stylu lat 60, przy muzyce i w strojach z lat dwudziestych oraz w przebraniach rodem ze świata bajki.  

 

Bale przewidziane są tylko dla naszych pełnoletnich Gości i odbywają się na sali Trzy Korony zlokalizowanej na parterze hotelu. Dla dzieci w tym czasie organizowany jest nocny seans bajkowy, tak aby one też mogły poczuć magię wieczoru Andrzejkowego.

 

Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Lato na Bani w ofercie First Minute już dostępne! Zarezerwuj wakacje i skorzystaj z promocji.